„Судбине плешу танго“ у Библиотеци

У четвртак, 8.фебруара, Младен Стевановић је у Народној библиотеци „Јопван Поповић“ представио свој нови роман „Судбине плешу танго“. Роман реалистично и са иронијским отклоном осликава њихове егзистенцијалне муке, кризу идентитета и покушаје да одговоре на питања без чијег се разрешења не могу избавити: да ли је брак ропство или уточиште, да ли развод ослобађа, јесу ли деца изговор за лажне жртве, може ли се живети с неделима из прошлости?

О књизи је поред аутора говорио књижевни критичар др Василије.

Младен Стевановић је српски писац који живи и ради у Београду. Своју каријеру је посветио писаној речи радећи као професор српског језика и књижевности, да би га пут довео на место директора еминентне београдске школе „Краљ Петар Први“.

Да ли Вам се свиђа? Поделите!
Унос је објављен у Uncategorized. Забележи (bookmark) пермалинк. И коментари и трекбекови су тренутно затворени
  • Архива:

• Галерија: